Залишити заявку

Міжнародний провайдер

Пролог Україна є офіційним ексклюзивним представником міжнародної транспортно-логістичної компанії C.H. Robinson Inc., яка входить до п'ятірки світових лідерів 3PL логістичних провайдерів. Наявність власних офісів С.H. Robinson практично в будь-якій країні дозволило нам розширити наші можливості по організації доставки вантажів, значно покращити тарифну політику і використовувати знання, багаторічний досвід, якісний сервіс і передові технології в сфері логістики та бізнесу в будь-якій точці світу.

Контакти офісів і агентів компанії C.H. Robinson ви можете знайти на сайті www.chrobinson.com

C.H. Robinson вірить, що прискорення світової торгівлі керує світовою економікою. Використовуючи сильні сторони своїх співробітників, процесів і технологій, C.H. Robinson допомагає своїм клієнтам працювати розумніше, а не більше. Будучи одним з найбільших в світі логістичних компаній (3PL), C.H. Robinson пропонує широкий спектр логістичних послуг, що керуються через глобальну мережу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Eden Prairie, штат Міннесота, акції компанії C.H. Robinson (CHRW) публічно торгуються на біржі NASDAQ.

Для отримання додаткової інформації відвідайте www.chrobinson.com

Наші послуги

5 причин працювати з нами

Відповідальність за збереження і безпеку Вашого вантажу

Відкриття офісів у Києві та Аеропорту Бориспіль

Повний комплекс професійних послуг із перевезення вантажів будь-якої складності та об’єму всіма видами транспорту

Власний щотижневий сервіс з доставки збірних вантажів з Китаю в Україну комбінованим ж / д і автомобільним транспортом через склад в Польщі за 21 день.

Оптимальна пропозиція для кожного перевезення, розробка і реалізація індивідуальних проектних рішень

Prolog Ukraine Corporate

З 2006 року транспортно-експедиторська компанія Пролог Україна представлена на українському ринку в якості великого логістичного оператора, пропонує своїм клієнтам повний комплекс професійних послуг з перевезення вантажів будь-якої складності та об’єму всіма видами транспорту.

Пролог Україна є офіційним ексклюзивним представником міжнародної транспортно-логістичної компанії C.H. Robinson Inc., яка входить в п'ятірку світових лідерів 3PL логістичних провайдерів.

Дізнатися більше
Історія компанії

З самого початку, у нас було чітке уявлення про те, як ми хочемо розвивати нашу компанію. Сьогодні групу компаній Пролог характеризують такі цінності, як Обов'язковість і Надійність, Ефективність і Пунктуальність. Ми працюємо в тісному контакті з нашими клієнтами, для того щоб запропонувати відмінний сервіс та широкий спектр професійних послуг з перевезення вантажів будь-якої складності та обсягу усіма видами транспорту.

Далі
Залишилися запитання?

Ми з радістю порадимо Вам, як краще організувати доставку і допоможемо з її реалізацією

Залишити заявку
Залишити заявку
  • Авіаперевезення вантажів
  • Морські контейнерні перевезення
  • Автомобільні перевезення
  • Перевезення збірних вантажів
  • Митне оформлення
  • Складська логістика
  • Інше...
Ваші дані не передаються третім особам